Na hlavní stránku kapely 4zdi - folková kapela

Mediální okénko

Ukázky písní

Pro OSA, Stage

folkování

 foto


foto

foto


foto

foto

foto  tisktisk

NOTOVÁNÍ POD VYŠEHRADEM


   
    Notování pod Vyšehradem se víc než hudebním kláním stává spíše velmi příjemným setkáváním lidí, kteří svoji muzikantský chorobě podléhají pravidelně a návykovým způsobem si přijdou vždycky tak trochu „šlehnout“. Soutěž sama o sobě je potom příjemným střídáním interpretů a průpravou k povědomosti o nových, nebo pro mě neznámých tvářích této obce.
    Ve druhém základním kole jsme se objevili spolu s duem Passage, Hankou Čechovou a Standou Haláčkem, s Balzamínou a uskupením Luky Lukáč & hostia. Posledním nesoutěžním vystupujícím byl Arnošt Frauenberg, který skvělým humorem okořenil celý večer.  Veškeré výsledky diváckého hlasování určitě upřesním, v tuto chvíli pouze konstatuji ten fakt, že první postoupila Balzamína a po ní hned naše čtyřka do semifinálového večera.
     Mistr zvuku odvedl myslím dobrou práci a dle mého subjektivního úsudku se pohyboval na hranici toho, co je možné v tak malém prostoru věrně nazvučit. A my jsme v pozdních popůlnočních hodinách, nezdravě nacpaný Pizzou, opouštěli matičku. Fajn večer – díky. Něco malinko foto!!

....Převzato z IFolku....

Výsledky 2. základního kola Notování pod Vyšehradem

 Jednotlivé písničky:
1. Touha po orlích perutích (Balzamína) 27 hlasů, 2. Pláč i smích (4 zdi) 26 hlasů, 3. Nic nenaděláš (4 zdi) 25 hlasů
Pořadí soutěžících:
1. Balzamína  94 hlasů, 2. 4 zdi  91 hlas, 3. Duo Passage  74 hlasy, 4. Luky Lukáč  56 hlasů, 5. Hanka Čechová  50 hlasů, 6.Standa Haláček  35 hlasů
Pořadatelská rada jako svého vítěze určila skupinu 4 zdi. Do semifinále postupují Balzamína a 4 zdi.
Copyright © 4zdi - folková kapela | Created by AVT design - tvorba www stránek